O nás

Milý návštevník,

Moje meno je Veronika Gondášová a som zakladateľkou firmy Curtain service s.r.o.

Na základe mojej vášne pre dizajn som sa približne pred štyrmi rokmi rozhodla začať pracovať pre jednu renomovanú dizajnérsku spoločnosť. Spoločnosť sa venovala čisto predaju, kde som ponúkala svojím zákazníkom luxusné záclony a závesy, tieniace systemy, rôznych známych luxusných značiek. Počas nasledujúcich rokov som získala mnoho skúseností so starostlivosťou o zákazníka,  mnoho cenných vedomostí o rôznych druhoch luxusných látok a ich následnej údržbe, pretože kvalitný materiál potrebuje aj profesionálne čistenie. Na základe mojich skúseností som si nie až tak dávno povedala, že nastal čas posunúť sa o krok dopredu a namiesto „obyčajného predajcu“ som začala budovať vlastnú firmu.

Chcela som vytvoriť niečo unikátne s čím by som mohla začať od nuly, bez akýchkoľvek obmedzení, no vždy s myšlienkou ponúknuť mojim zákazníkom možnosť profesionálneho servisu o luxus do ktorého investovali. 

Nasledujúcim medzníkom je úzka spolupráca s jednou z najlepších krajčírok na Slovensku. Dnes blízko spolupracujeme na tom, aby sme Vám ponúkli najlepšiu možnú kvalitu a prvotriedne služby na mieste. Verím, že túto našu snahu oceníte a vždy rada zodpoviem na akúkoľvek otázku v oblasti ktorá mi je srdcu blízka. 

Samozrejme budem rada ak z vašej strany budem vidieť spokojnosť tá je pre mňa prvoradá a musí byť obojstranná. Neváhajte ma preto kontaktovať +421 944 160 848 alebo mailom na info@curtainservice.sk